• Dyskoteki-kluby
 • Koncerty-Polska
 • Polscy DJe
 • Region Mazur
 • Więcej mnie
 • Polscy DJe

  Polski rynek muzyczny nieustannie rozwija się. Również muzyka elektroniczna, a zwłaszcza klubowa ciągle zyskuje nowych utalentowanych djów. Z pewnością wielu z was walczyło o bilety na koncert, któregoś z nich. To nie tylko możliwość posłuchania ich muzyki na żywo, ale również gwarancja doskonałej zabawy przy jego dźwiękach. Wśród wielu znanych djów znajduje się:

  Alchemist Project – jest to polski duet producentów muzyki elektronicznej, który powstał w Zielonej Górze w roku 1999. Zespół ten składa się z braci Radosława Rasińskiego, który jest on zarówno kompozytorem, producentem jak i aranżerem oraz Rolanda Rasińskiego. Ten drugi często występuje w klubach jako DJ. Promują oni muzykę dance. Ich single to między innymi „Krishna”, „Music Is My Extasy”, „Via Carnival” i „Tell Me”.

  Angelo Mike – naprawdę jest to Jarek Czechowski, który pochodzi z Nowego Sącza. Na początku był DJ’em i grał detroit techno następnie zainteresował się amerykańskim house’m i przyjął obecny nick. Grał między innymi z Tiesto, Paul van Dyk i wieloma innymi słynnymi Dj-ami. Podróżował nie tylko po całej Polsce, ale również wyjeżdżał za granicę np. do Słowacji, Niemiec, Austrii, Rosji, Czech.

  Dj Adamus – dokładniej jest to Adam Jaworski i pochodzi z Opola. Oprócz tego, że jest świetnym Dj-em jest także producentem oraz dziennikarzem. Na początku był gitarzysta w zespole 3K, następnie razem z Mafia Mike założyli projekt Wet Fingers, którego największymi przebojami są „Hi-Fi Superstar” oraz „Nu Limit”.

  Kalwi & Remi – jest to polski duet DJ-ski, którzy tworzy zarówno muzykę klubową jak i dance. Jego założycielami jest Krzysztof Kalwat oraz Remigiusz Pośpiech. Ich pierwszym utworem było „Explosion” natomiast kolejny singiel to „Imagination”. Koncerty dawali na całym świecie m.in. w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych bądź Niemczech.

  Novika – czyli Katarzyna Nowicka, która jest piosenkarką i wokalistką zespołu Futro oraz DJ’ką muzyki klubowej a także dziennikarką radiową, telewizyjną i prasową. Obecnie prowadzi życie klubowo-sceniczne. Jej pierwszym solowym albumem była płytwa „Tricks of Life”. Podczas koncertu Katy Perry zagrała polski support.