• Dyskoteki-kluby
 • Koncerty-Polska
 • Polscy DJe
 • Region Mazur
 • Więcej mnie
 • Dyskoteki-kluby

  W Polsce znajduje się wiele klubów jak również dyskotek, w których można liczyć na dobrą zabawę. Najlepsze z nich to:

  Manila Club – Nowy Sącz – w tym miejscu można znaleźć właściwie wszystko, czego się szuka. W każdą sobotę można liczyć na świetną zabawę przy muzyce, którą puszczają najlepsi dj-e. Oprócz tego, że jest to klub to również dobre miejsce, aby zjeść dobry obiad bądź kolacje z ukochaną osobą.

  Arena Mielno – Mielno – jest to doskonałe miejsce na spędzenie każdego wieczoru w okresie wakacyjnym. Jest to świetne miejsce, aby w miłym towarzystwie dobrze się bawić w przyjemnym klimacie i przy doskonałej muzyce. Jest także Ogródek Letni zaraz przed klubem, w którym można usiąść.

  Energy 2000 – Katowice – w środku aglomeracji śląskiej znajduje się ten klub. Jest to największe i zarazem najnowocześniejsze centrum rozrywki nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Posiada wyjątkowy design a także wystrój, który został zaprojektowany przez amerykańskich kreatorów oraz projektantów najsławniejszych kasyn w Las Vegas.

  Celebrities Cocktail & Music Club – Kraków – jest to klub, w którym panuje klimat swobodnego luksusu. Posiada trzy piętra, na których znajduje się cocktail bar, dancefloor, 2 vip roomy oraz 3 bary. Każdy może wybrać muzykę, która mu odpowiada najbardziej.

  Shivaz – Poznań – znajduje się w centrum miasta. Doskonałe nagłośnienie, Indyjski wystrój, klimatyzacja, miejsca siedzące, VIP room, projektor, wi-fi to wszystko razem tworzy niesamowity całokształt, który gwarantuje doskonałą zabawę.

  Next Level – Kraków – połączenie żywiołów Ognia oraz Lodu. Posiada 2 bary a w czasie imprez barmani pracują w stylu flair. Wspaniałe dodatkowe atrakcje, które oferuje ten klub sprawi, że będzie to świetna zabawa i miło spędzony czas.

  Broadway Club – Poznań – jest to największy klub muzyczny w Poznaniu. Niedawno został otworzony. Posiada trzy sale wspaniały klimat oraz doskonałych dj-ów, dzięki którym całonocna impreza będzie super zabawą.

  Retro Rocket – Łęczna – jest to świetny lokal dla każdego, kto lubi dobrą zabawę. Wiele gwiazd muzycznych przyjeżdża do tego lokalu.

  ADHD Club – Nowy Targ – club, który składa się z dwóch poziomów w tym są dwa danceflory, dwa bary a także różne muzyczne klimaty. Z pewnością każdy, kto się do niego wybierze nie pożałuje tego.